30. 5. 2024

Tak to ti naši žáčci zvládli! Ať už u nás studovali 4 roky na denním studiu nebo 2 roky na nástavbě, bude se nám po všech stýskat.

Slavnostní předávání maturitních vysvědčení se konalo 30. 5. v prostorách konferenčního sálu MESIT holding. Úvodní slovo si vzal pan ředitel František Mikulášek, který žákům popřál mnoho zdaru na další cestě životem, a po něm promluvila vedoucí personalistiky skupiny MESIT Hana Bartošková, která vyzdvihla právě propojení skupiny MESIT s naší školou, kdy mají absolventi možnost najít si adekvátní pracovní pozici v jedné z firem skupiny MESIT. Poté žáci obdrželi maturitní vysvědčení a malou vzpomínku na MESIT.

Ještě jednou gratulujeme všem ke zdolání zkoušky dospělosti a budeme rádi, když se někdy ve škole ještě zastaví a pochlubí se svými úspěchy!